прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Інститут права КНУ ім. Т.Шевченка запроваджує стипендіальну програму імені Романа Ратушного для громадських активістів

Інститут права КНУ ім. Т.Шевченка запроваджує стипендіальну програму імені Романа Ратушного для громадських активістів

  • 08.07.2022 20:49
Інститут права КНУ імені Тараса Шевченка повідомив про запровадження стипендіальної програми імені Романа Ратушного – українського героя, який загинув під час війни з росією.
Роман був молодим юристом, тільки починав свою кар’єру, коли відгукнувся на заклик України взяти до рук зброю. Роман трагічно загинув у бою під Ізюмом 9 червня 2022 року.
Стипендія засновується на знак визнання проявлених Романом мужності та лідерства, щоб допомогти здобути юридичну освіту громадським активістам, які поділяють ідею втілення соціальних змін та готові присвятити себе соціальним ініціативам і державному сектору.
Стипендія фінансуватиметься правниками в Україні та за кордоном. Юристи та спеціалісти в галузі права з провідних міжнародних фірм Allen & Overy, Morgan Lewis та Norton Rose Fulbright об’єдналися з провідною українською фірмою AVELLUM для заснування стипендії.
“Ініціатива запровадження нової стипендіальної програми для студентів інституту права є гарним прикладом співпраці між Університетом та провідними юридичними компаніями – потенційними роботодавцями наших випускників. Роман Ратушний, пам’яті якого присвячена стипендіальна програма, є сучасним героєм незламності, мужності духу та прикладом для майбутніх поколінь українців. Тому стипендіальна програма матиме для наших студентів важливе соціальне, виховне та патріотичне значення”, – зазначила Олена Орлюк, директор ННІ права.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA