ЄС продовжив санкції, запроваджені у зв’язку з воєнною агресією рф в Україні — PRAVO.UA ЄС продовжив санкції, запроваджені у зв’язку з воєнною агресією рф в Україні — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ЄС продовжив санкції, запроваджені у зв’язку з воєнною агресією рф в Україні

ЄС продовжив санкції, запроваджені у зв’язку з воєнною агресією рф в Україні

  • 20.07.2023 17:05

Рада Європейського Союзу продовжила дію економічних санкцій проти рф, запроваджених у відповідь на агресію проти України, ще на пів року — до 31 січня 2024 року.

Про це повідомляється на сайті Ради ЄС.

Ці санкції, вперше запроваджені у 2014 році у відповідь на дії росії, що дестабілізували ситуацію в Україні, були значно розширені з лютого 2022 року з огляду на неспровоковану та невиправдану військову агресію росії проти України.

Наразі вони охоплюють широкий спектр секторальних заходів, включаючи обмеження на торгівлю, фінанси, технології і товари подвійного призначення, промисловість, транспорт та предмети розкоші.

Вони також передбачають заборону на імпорт або передання морським транспортом сирої нафти та певних нафтопродуктів із росії до ЄС, відключення від системи SWIFT декількох російських банків, а також призупинення мовлення та ліцензій кількох підтримуваних кремлем дезінформаційних засобів масової інформації.

Крім того, Євросоюз запровадив конкретні заходи для посилення спроможності ЄС протидіяти обходу санкцій.

Додатково до економічних санкцій проти рф ЄС застосовує різні види заходів у відповідь на “дестабілізацію” росією України. До них належать: обмеження економічних відносин із незаконно анексованим Кримом та містом Севастополем, а також непідконтрольними уряду України територіями Донецької та Луганської областей; індивідуальні обмежувальні заходи (заморожування активів та обмеження на поїздки) щодо широкого кола фізичних та юридичних осіб, а також дипломатичні заходи.

Починаючи з 24 лютого 2022 року ЄС запровадив 11 пакетів санкцій у відповідь на повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA