IBA ухвалила резолюцію із закликом про створення міжнародного спецтрибуналу — PRAVO.UA IBA ухвалила резолюцію із закликом про створення міжнародного спецтрибуналу — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » IBA ухвалила резолюцію із закликом про створення міжнародного спецтрибуналу

IBA ухвалила резолюцію із закликом про створення міжнародного спецтрибуналу

  • 29.05.2023 12:18

Міжнародна асоціація правників ухвалила резолюцію із закликом до країн – членів ООН про підтримку створення спеціального міжнародного трибуналу щодо злочину агресії проти України. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

Генеральний прокурор України Андрій Костін подякував за цей рішучий крок президентці IBA Альмудені Арпон де Мендивіль-і-Алдама та виконавчому директору Марку Еллісу, зазначивши:

«Кремлівський режим є символом насильства, ненависті та тероризму. Ми не маємо права миритися з тим божевіллям, яке він коїть, повністю зневажаючи міжнародне право, норми та цінності. З десятками тисяч жорстоких злочинів, що заподіяли біль і страждання мільйонам людей.

Правосуддя не повинне обмежуватися лише покаранням рядових виконавців. Перед судом мають постати їх керманичі, які використали свою владу, щоб розкрутити цей маховик зла. Спеціальний трибунал щодо злочину агресії є найкращим можливим інструментом покласти край безкарності верхівки цього злочинного режиму».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA