Як суди святкують дні адміністративної юстиції — PRAVO.UA Як суди святкують дні адміністративної юстиції — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Як суди святкують дні адміністративної юстиції

Як суди святкують дні адміністративної юстиції

  • 26.07.2021 18:41

Цьогоріч відзначаємо шістнадцяту річницю з дня ухвалення Кодексу адміністративного судочинства України. 6 липня 2005 року  Верховною Радою України було прийнято Кодекс адміністративного судочинства України, що набув чинності з 1 вересня цього ж року. Саме цей нормативно-правовий акт став поштовхом до початку діяльності адміністративних судів і до розвитку системи адміністративних судів. І найголовніше — став тим інструментом, який сприяє захисту прав, свобод та інтересів людини і громадянина у нашій державі.

Дуже важливо розповідати людям про суд. Особливо, якщо йдеться про адмінюстицію, адже це наймолодша галузь права. Усі суди відзначають дні адміністративної юстиції по-своєму, проте деякі підходять до святкування не лише креативно, а і з просвітницькою метою.

Приміром, таке дійство відбувалось на святковій нараді в Сьомому апеляційному адміністративному суді міста Вінниця. Окрім урочистих привітань, працівники Сьомого апеляційного адміністративного суду отримали заряд позитиву. Родзинкою заходу стала театральна сценка за участю дітей суддів та працівників апарату суду.

Казкова містерія супроводжувалася перевтіленням дітей у тваринок, які також мають конфліктні ситуації і як у демократичному суспільстві вирішують їх у суді, просто зачарувала всіх. Таким оригінальним був один із проєктів суду до знакових днів професійної діяльності.

Такі заходи ще раз доводять, що важливі речі можна доносити до молодшого покоління на зрозумілих для них прикладах.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA