ФДМУ виставляє на продаж морський порт. Стартова ціна - 60 млн грн — PRAVO.UA ФДМУ виставляє на продаж морський порт. Стартова ціна - 60 млн грн — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ФДМУ виставляє на продаж морський порт. Стартова ціна - 60 млн грн

ФДМУ виставляє на продаж морський порт. Стартова ціна – 60 млн грн

  • 22.12.2022 16:02

Фонд державного майна підготував приватизацію морського торговельного порту Усть-Дунайськ. Це буде перша продаж морського порту за часів незалежності України, зазначається на Урядовому порталі. Приватизаційний аукціон відбудеться 17 січня на “Prozorro.Продажі”. Стартова ціна – 60 млн грн.

“До війни про Усть-Дунайськ майже всі забули. Основні інвестиції йшли в інші морські порти. Та цього року Усть-Дунайськ почав відігравати надважливу роль у  світовій продовольчій безпеці. Він одним із перших відновив роботу після початку повномасштабного вторгнення російської армії. У нього великий потенціал для розвитку українського експорту продовольства. Для цього потрібні інвестиції, які може принести приватний бізнес”, – наводять слова голови Фонду держмайна Рустема Умєрова.

Після початку війни порт був заблокований. Проте вже 1 квітня ц.р. він відновив роботу – в цей день вийшло перше судно із зерном. З того часу порт перевалив на експорт 153 000 тонн зерна. Крім того, він обробляє імпортні вантажі, наприклад сіль, рис. Із 1 квітня порт перевалив 58 300 тонн імпортних споживчих товарів.

За січень – вересень 2022 року Усть-Дунайськ отримав 848 тисяч грн чистого прибутку. За січень – листопад він сплатив понад 9 млн грн податків до бюджетів усіх рівнів.

Порт складається з трьох активів:

  • самого порту в м. Вилкове Одеської області;
  • портопункту Кілія в однойменному місті;
  • бази обслуговування спеціальних суден ліхтеровозів на острові Шабаш.

Безпосередньо вантажно-розвантажувальні роботи проводяться в портопункті Кілія, який розташований на 54-му км річки Дунай. Паспортні глибини біля причалу – 3 м, фактичні – 1,5 м.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Zabavi 3.09.23
IKAR 10.09.23
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA