прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Ексзаступнику директора держпідприємства повідомлено про підозру в несанкціонованому віддаленому доступі до ресурсів судової системи

Ексзаступнику директора держпідприємства повідомлено про підозру в несанкціонованому віддаленому доступі до ресурсів судової системи

  • 14.07.2022 11:55

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру колишньому заступнику Гендиректора ДП «Інформаційні судові системи» Державної судової адміністрації України, який на момент вчинення злочину виконував обов’язки генерального директора ДП. Йому інкриміновано несанкціонований доступ до інформаційних ресурсів судової системи (ч. 1 ст. 361 КК України).

За даними слідства, під час планових робіт із модернізації програмного забезпечення інформаційно-телекомунікаційної системи суду посадовець надав третім особам несанкціонований віддалений доступ до її мережевого обладнання. Воно використовується для функціонування електронних сервісів судової системи — електронної пошти, Єдиного державного реєстру судових рішень, кол-центру тощо.

У результаті несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих систем було порушено встановлений порядок маршрутизації інформації, а також спотворено процес її обробки.

Досудове розслідування здійснюється слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу ДКІБ СБУ.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA