Експерти Центру протидії інформаційним загрозам розповіли про боротьбу з пропагандою агресора — PRAVO.UA Експерти Центру протидії інформаційним загрозам розповіли про боротьбу з пропагандою агресора — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Експерти Центру протидії інформаційним загрозам розповіли про боротьбу з пропагандою агресора

Експерти Центру протидії інформаційним загрозам розповіли про боротьбу з пропагандою агресора

  • 01.11.2021 09:07
Джерело: https://armyinform.com.ua/

За сприяння інформаційного агентства Міністерства оборони України АрміяInform у Києві відбувся круглий стіл «RIGA сучасна європейська безпекова політика», організований Центром протидії інформаційним агресіям АМ&РМ. Ментором Центру є експерт у галузі стратегічних комунікацій Олександр Курбан. АМ&РМ – це команда курсантів Військового інституту Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка. Головна тема – протидія пропаганді агресора.

Круглий стіл став початком регулярних зустрічей для обговорення дій у царині інформаційної протидії пропаганді агресора. Основні теми, які на ньому прозвучали, були презентовані цього року на Ризькій безпековій конференції. Протидія пропаганді агресора обговорювалась у багатьох аспектах.

Зустріч відбулася в онлайн-форматі. У круглому столі в режимі відеоконференції взяли участь: генеральний секретар Latvian Transatlantic Organization (скор. LATO, громадська організація) Сигіта Струберга та повноважний посол України в Латвії пан Олександр Міщенко.

За круглим столом обговорили актуальні питання інформаційних загроз, геополітики та гібридних війн. Експерт у галузі стратегічних комунікацій Олександр Курбан підкреслив, що в Україні напрацьовано цілу низку нормативних актів щодо протидії агресору в інформаційній сфері.

Але, на жаль, виникають проблеми із застосуванням такого законодавства. Це відбувається через невисокий ступінь обізнаності щодо його наявності та сфери застосування не тільки у пересічних громадян, але й у спеціалістів.

Команда експертів Центру протидії інформаційним агресіям АМ&РМ порушила питання важливості медіаграмотності та продемонструвала на прикладах, як її брак впливає на життя суспільства.

Повноважний посол України в Латвії пан Олександр Міщенко підтримав курсантів у їхньому прагненні допомагати людям долати вплив деструктивної пропаганди.

Пан посол додав, що Україна й Латвія завжди йшли в одному напрямку та трималися наміченого курсу на євроінтеграцію. Діяльність курсантів у межах проєкту АМ&РМ сприятиме реалізації Європейської стратегії України.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Zabavi 3.09.23
IKAR 10.09.23
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA