600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Директором НАБУ призначено Семена Кривоноса

Директором НАБУ призначено Семена Кривоноса

  • 06.03.2023 12:49
Фото: https://diam.gov.ua

Кабінет Міністрів Україні на позачерговому засіданні 6 березня призначив директором НАБУ Семена Кривоноса, який до цього обіймав посаду голови Державної інспекції архітектури та містобудування України.

Рішення про призначення Кривоноса директором НАБУ підтримали всі міністри, крім віцепрем’єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова. До початку голосування він заявив про конфлікт інтересів, тому в голосуванні участі не брав.

«Був проведений прозорий конкурс. Половина складу конкурсної комісії — це представники від наших міжнародних партнерів. Усі засідання комісії транслювались в онлайн-режимі. Тести, знання законодавства, практичні завдання, перевірки на доброчесність кандидатів — все це було зроблено», — заявив Денис Шмигаль.

Він також закликав Кривоноса призначити заступниками 2 його конкурентів, які вийшли у фінал конкурсу, — Сергія Гупяка та Романа Осипчука.

Засідання уряду відбувалося у відкритому режимі з онлайн-трансляцією.

 

Семен Кривонос

Народився 16 січня 1983 р. в Маріуполі.  

У 2005 році закінчив Національний аграрний університет за спеціальністю «агрономія». У 2007 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління. У 2010 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування за спеціальністю «правознавство», здобувши кваліфікацію спеціаліста права.

У 2007 року обійняв посаду головного спеціаліста відділу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної державної адміністрації Києва.

З 2011 до 2015 року працював у територіальних органах Міністерства юстиції в Одеській та Київській областях.

З 2015 до 2016 року обіймав посаду першого заступника начальника Одеської митниці ДФС.

Після звільнення з митниці працював старшим юридичним радником у Міжнародній організації з розвитку права (IDLO).

У 2018 році отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. Провадив адвокатську діяльність індивідуально та у складі адвокатського об’єднання «Пасіка і Партнери».

З 2020 до 2021 року був головою громадської організації «Офіс простих рішень та результатів».

З травня 2021 року обіймав посаду голови Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ), створеної після ліквідації Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ).

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA