Генеральный партнер 2020 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА
Главная » Новости » ДСА: виділено додаткові кошти на підвищення зарплат у судах

ДСА: виділено додаткові кошти на підвищення зарплат у судах

  • 13.08.2019 11:34
Рубрика Новости

За поданням Державної судової адміністрації України Міністерством фінансів України в серпні 2019 року судам та установам судової системи збільшено планові видатки спеціального фонду державного бюджету України на загальну суму 201 706,95 тис. грн, за такими напрямами:

оплата праці – 107 885,50 тис. грн;
поточні видатки – 52 227,55 тис. грн;
капітальні видатки – 41 593,90 тис. грн.

Додаткові кошти на оплату праці виділені для підвищення заробітної плати працівникам апаратів судів з метою доведення її до рівня 2018 року. Про це інформує портал судової влади України.

Додаткові кошти на поточні видатки спрямовані на подолання дефіциту видатків щодо: оплати поштових послуг; відшкодування витрат на експлуатаційні послуги орендованих приміщень, в яких розміщуються суди; облаштування та модернізації комплексної систему захисту інформації; виплати винагороди присяжним за час виконання ними обов’язків у місцевих судах; виплати на поховання та увічнення пам’яті суддів апеляційних та місцевих судів тощо.

Додаткові капітальні видатки спрямовані на проведення невідкладних робіт з будівництва, капітального ремонту, реконструкції та реставрації приміщень судів (ремонти покрівель, ремонт системи опалення, виготовлення проектно-кошторисної документації тощо), придбання газових котлів.

Окрім того, в серпні 2019 року було збільшено видатки судів на оплату праці та нарахування на оплату праці за загальним фондом у сумі 103 177,8 тис. грн.

Таким чином, загальна сума додатково виділених судам видатків у серпні 2019 року вже склала 304 884,75 тис. грн, у тому числі на:

оплату праці з нарахуванням – 211 063,3 тис. грн;
поточні видатки – 52 227,55 тис. грн;
капітальні видатки – 41 593,9 тис. грн.
Державна судова адміністрація України спільно з Міністерством фінансів України продовжує вживати заходів щодо забезпечення фондом заробітної плати працівників апаратів судів на рівні, не нижчому, ніж у 2018 році.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на «Юридическую практику» в Facebook, Telegram, Linkedin и YouTube.

0 Comments
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Slider

Какой самый быстрый путь утоления кадрового голода в судах?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: