прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Для притягнення росії до відповідальності має бути напрацьовано єдиний підхід для всіх країн — Руслан Стефанчук

Для притягнення росії до відповідальності має бути напрацьовано єдиний підхід для всіх країн — Руслан Стефанчук

  • 11.10.2022 12:00

Україна планує запропонувати для всіх країн єдину універсальну модель законодавчого механізму позбавлення права власності росії. Про це голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук зазначив в ефірі національного телемарафону «UA разом», повідомляє  пресслужба Апарату Верховної Ради України.

Він зауважив, що деякі країни вже прийняли відповідні законодавчі акти і запропонували такий механізм, зокрема і Україна. Але  для того щоб притягнути росію до повної відповідальності та примусити її виплатити відповідні репарації, має бути напрацьовано єдиний підхід для всіх країн.

«Ми плануємо запропонувати єдину універсальну модель, яка, по-перше, зніме питання імунітету рф як держави, оскільки вона є державою-терористом і  не повинна підпадати під міжнародний державний імунітет. І по-друге, забезпечить чіткий і прозорий механізм позбавлення власності», — розповів Руслан Стефанчук.

За його словами, фінальна формула такого підходу має бути імплементована в парламентах усіх країн.

«Вона має ґрунтуватися на тому, що потрібна законодавча підстава для позбавлення права власності рф як держави, попри її імунітет. І кожного росіянина як представника держави-терориста», — пояснив механізм Руслан Стефанчук, додавши, що парламент минулого тижня ухвалив великий і потужний закон, спрямований на виведення окремих російських банків із банківського поля України шляхом націоналізації.

«Так буде і щодо інших бізнесів. Зокрема, РНБО прийняла велику кількість рішень, які також будуть імплементовані на одному з найближчих засідань парламенту, щоб отримати законодавче підґрунтя для націоналізації російських активів», — зазначив голова Верховної Ради України.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA