ДБР та Офіс Генпрокурора завершили досудове розслідування стосовно О. Тупицького — PRAVO.UA ДБР та Офіс Генпрокурора завершили досудове розслідування стосовно О. Тупицького — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ДБР та Офіс Генпрокурора завершили досудове розслідування стосовно О. Тупицького

ДБР та Офіс Генпрокурора завершили досудове розслідування стосовно О. Тупицького

  • 18.05.2021 13:45

Державне бюро розслідувань за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора завершило досудове розслідування в кримінальному провадженні стосовно колишнього Голови Конституційного Суду України за фактами вчинення кримінальних правопорушень проти правосуддя (ч. 2 ст. 384 та ст. 386 КК України).

Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

Йдеться про Олександра Тупицького, якому повідомили про підозру 28 грудня 2020 року. 27 березня Президент Володимир Зеленський скасував указ про призначення Тупицького Головою Конституційного Суду України.

За даними слідства, в жовтні 2018 року підозрюваний з корисливих мотивів та в інтересах колишнього голови Вищого господарського суду України, який розшукується правоохоронними органами, здійснив підкуп свідка, маючи на меті, щоб він відмовився від давання показань або надав явно неправдиві показання у кримінальному провадженні, пов’язаному з протиправним заволодінням майновими активами ЗАТ «Зуївський енергомеханічний завод».

Крім того, впродовж 2018—2019 років підозрюваний неодноразово надавав слідчому Генеральної прокуратури України у цьому самому провадженні явно неправдиві показання, поєднані зі штучним створенням доказів захисту щодо особливо тяжкого злочину.

Стороні захисту надали доступ до матеріалів досудового розслідування.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA