CMS стала юридичним радником Bank Gospodarstwa Krajowego у зв’язку з емісією облігацій на підтримку України — PRAVO.UA CMS стала юридичним радником Bank Gospodarstwa Krajowego у зв’язку з емісією облігацій на підтримку України — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » CMS стала юридичним радником Bank Gospodarstwa Krajowego у зв’язку з емісією облігацій на підтримку України

CMS стала юридичним радником Bank Gospodarstwa Krajowego у зв’язку з емісією облігацій на підтримку України

  • 09.11.2022 12:25

Міжнародна юридична фірма CMS стала юридичним радником Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) у зв’язку з емісією облігацій на суму 600 мільйонів євро на підтримку України.

Облігації були емітовані BGK від імені Aid Fund, що був створений BGK, та придбані Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Ця емісія є частиною зусиль, що спрямовані на підтримку України і ґрунтуються на Законі про підтримку України від 12 березня 2022 року (який стосується підтримки України у зв’язку зі збройним конфліктом на її території).

Важливою складовою частиною проєкту є залучення службових осіб, які відповідальні за частини видатків із державного бюджету, а також інших осіб, які уповноважені прем’єр-міністром Польщі, у надання та моніторинг підтримки для українських громадян.

«З першого дня нападу Росії підтримка Польщею України та українців була негайною, твердою та всебічною, — сказав Віталій Радченко, керуючий партнер київського офісу CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang. — CMS є глобальною родиною, і ми вітаємо наш варшавський офіс із його роллю в цій важливій емісії облігацій, яка забезпечить уряду України здатність надавати життєво важливі послуги українцям у важкі часи війни з росією».

Юридичні консультації, які надавала CMS, містили пропоновану структуру емісії облігацій, обговорення умов документів емісії та правову допомогу з виконанням певних відкладальних умов сплати коштів ЄІБ.

Команду CMS очолив Міхал Смєховскі, якому допомагали Пшемислав Копка та Марцін Кшемєн (практика банківського та фінансового права).

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA