Чинному нардепу, який намагався підкупити очільника Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури України, повідомлено про підозру — PRAVO.UA Чинному нардепу, який намагався підкупити очільника Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури України, повідомлено про підозру — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Чинному нардепу, який намагався підкупити очільника Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури України, повідомлено про підозру

Чинному нардепу, який намагався підкупити очільника Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури України, повідомлено про підозру

  • 21.11.2023 12:46

САП та НАБУ повідомили про підозру чинному нардепу, якого викрили на наданні неправомірної вигоди голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України. Про це повідомляє пресслужба САП.

За інформацією українських ЗМІ, йдеться про Андрія Одарченка, народного депутата від фракції «Слуга народу».

Слідство встановило, що нардеп висловив топпосадовцю пропозицію надати йому неправомірну вигоду за забезпечення прийняття Міжвідомчою робочою групою рішення про виділення з фонду ліквідації наслідків збройної агресії коштів на ремонт будівель університету, в якому народний обранець продовжує обіймати посаду ректора (дію контракту якого призупинено).

Пропонована сума неправомірної вигоди мала становити 8% від обсягу фінансування.

«Згодом підозрюваний надав топпосадовцю – особі, яка займає особливо відповідальне становище, частину цієї неправомірної вигоди у розмірі 0,39 біткоїна, що на час вчинення операції було еквівалентно 10 тис. доларів США», – зазначили в САП.

Наразі народному депутату вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України.

Як зауважили в САП, голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України співпрацював з НАБУ та САП та сприяв розслідуванню протиправних дій.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA