Богдан Моніч просить ВККС надати офіційні роз’яснення щодо порядку заповнення декларації доброчесності судді — PRAVO.UA Богдан Моніч просить ВККС надати офіційні роз’яснення щодо порядку заповнення декларації доброчесності судді — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Богдан Моніч просить ВККС надати офіційні роз’яснення щодо порядку заповнення декларації доброчесності судді

Богдан Моніч просить ВККС надати офіційні роз’яснення щодо порядку заповнення декларації доброчесності судді

  • 06.12.2023 18:03
Фото прес-служби РСУ

Голова Ради суддів України Богдан Моніч звернувся з листом до голови та членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з проханням надати роз’яснення стосовно тверджень декларації доброчесності судді та кандидата на посаду судді.

Про це повідомляє пресслужба РСУ.

Зокрема, зазначається, що, відповідно до тексту додатків № 1 та № 2 до рішення ВККС № 120/зп-23, у деклараціях доброчесності судді та кандидата на посаду судді суб’єкту декларування необхідно буде надати відповіді «підтверджую/не підтверджую» на 28 тверджень.

«Проте за результатами аналізу змісту цих тверджень, а також правил заповнення та подання форм декларації доброчесності судді та кандидата на посаду судді в новій редакції вважаємо за належне зауважити, що окремі формулювання у відповідних деклараціях потребують додаткових роз’яснень, адже вони сформульовані таким чином, що не завжди можна дати конкретну відповідь «підтверджую» або «не підтверджую», — йдеться у листі.

На переконання голови Ради суддів України, ВККС має право надавати роз’яснення щодо порядку та правил її заповнення. Тож Богдан Моніч звернувся до ВККСУ з проханням розглянути на засіданні комісії та затвердити офіційні роз’яснення щодо порядку заповнення декларації доброчесності судді та затвердити правила заповнення таких декларацій в новій, розширеній редакції.

«Впевнений, що отримання чітких роз’яснень з цих питань допоможе забезпечити прозорість та об’єктивність під час оцінки виконання професійних обов’язків та запобігти можливим непорозумінням або помилкам у деклараціях», — зауважив Богдан Моніч.

З повним текстом звернення можна ознайомитися тут.

Також читайте: ДБР завершило розслідування
щодо екссудді з Луганщини, призначеної
окупантами сенаторкою в раду федерації рф

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA