600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Barristers ініціює введення електронного документообігу з державними органами

Barristers ініціює введення електронного документообігу з державними органами

  • 30.03.2020 14:33
Рубрика Прес-релізи
Джерело АО Barristers

В Україні багато органів державної влади мають досвід користування програмним забезпеченням «Megapolis». Ця система охоплює всі етапи життєвого циклу документів: від підготовки проєктів документів до організації архівного зберігання із забезпеченням функцій електронного архіву та електронного цифрового підпису. Наразі такою системою користуються Міністерство юстиції України, Генеральна прокуратура України, Державна служба статистики України, Державна міграційна служба України, Міністерство фінансів України, Національне агентство АРМА тощо.

Зокрема, Міністерство юстиції України в межах цього проєкту автоматизувало процеси з обробки вхідної та вихідної кореспонденції, організаційно-розпорядчої, довідковоінформаційної, звернення громадян, діловодства і контролю виконавчої дисципліни. Тобто за допомогою вказаної програми органи державної влади здійснюють документообіг, у тому числі і зовнішніх документів, які надходять від третіх осіб (фізичних та юридичних).

Megapolis складається з двох частин: системи взаємодії з усіма державними органами та системи внутрішнього документообігу. Отже, є технічна можливість для подання документів третіми особами шляхом використання програмного забезпечення Megapolis також і приватним сектором – юридичними та фізичними особами.

Адвокатське об’єднання Barristers має намір використовувати зазначене програмне забезпечення та ініціює питання щодо потреби забезпечення технічної можливості обміну документами між «БАРРІСТЕРС» та державними органами.

Для створення такої віртуальної комунікації та документообігу АО Barristers планує:

  1. Отримати ліцензію на використання вказаного програмного забезпечення; 
  2. Отримати згоду органів державної влади на взаємний документообіг в частині подання документів через таке програмне забезпечення;
  3. Зі сторони розробників програмного забезпечення створити технічну можливість для такого документообігу.

У випадку отримання доступу до використання програмного забезпеченя «Megapolis» АО Barristers зможе перейти на електронний документообіг з державними органами за прикладом роботи програми «Електронний суд».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA