Генеральный партнер 2021 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА
Главная » Пресс-релизы » "Астерс" запускає освітній онлайн-проєкт #Learn From Home

«Астерс» запускає освітній онлайн-проєкт #Learn From Home

  • 11.01.2021 17:20

«Астерс» започатковує нову освітню ініціативу #Learn From Home. У рамках проєкту на період посиленого карантину в Україні до 24 січня 2021 р. «Астерс» буде щодня публікувати безкоштовні відеозаписи лекцій та вебінарів щодо ключових проблем бізнесу в Україні та можливих шляхів їх вирішення.

Лекторами проєкту #Learn From Home стали найбільш досвідчені експерти «Астерс» і запрошені спікери, серед яких юрисконсульти провідних міжнародних та національних компаній, що ведуть бізнес в Україні. Анонси вебінарів будуть з’являтися на Facebook-сторінці «Астерс» із хештегом #learn_from_home.

«Через пандемію поняття work from home стало новою нормою в усьому світі, – коментує старший партнер «Астерс» Армен Хачатурян. — У проєкті #Learn From Home ми надаємо можливість нашим клієнтам і більш широкому колу ділової спільноти в Україні долучитися до обговорення найбільш актуальних питань ведення бізнесу в Україні у зручному форматі, не виходячи з дому, що особливо актуально під час карантину».

 

***

«Астерс» є найбільшою юридичною фірмою України з офісами в Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста «Астерс» — найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на «Юридическую практику» в Facebook, Telegram, Linkedin и YouTube.

0 комментариев
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Slider

Как вы оцениваете перспективы дальнейшего развития института суда присяжных в Украине?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: