прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Асоціація правників України запрошує юристів до складу експертної групи для допомоги Global Accountability Network у збиранні інформації щодо воєнних злочинів рф в Україні

Асоціація правників України запрошує юристів до складу експертної групи для допомоги Global Accountability Network у збиранні інформації щодо воєнних злочинів рф в Україні

  • 17.06.2022 11:17

Асоціація правників України (АПУ) підтримує зусилля Global Accountability Network Ukraine Task Force (GAN UTF) щодо збирання з відкритих джерел доказів воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду, які вчиняються російською федерацією (рф) в Україні.

10 червня 2022 року відбулася презентація Звіту Global Accountability Network Ukraine Task Force щодо воєнних злочинів, злочинів проти людяності та агресії, вчинених російською федерацією проти України. Ключовим гостем заходу став професор Девід М. Крейн, засновник Global Accountability Network, засновник та головний прокурор Спеціального суду ООН у Сьєрра-Леоне. Практичний досвід професора Крейна щодо притягнення до відповідальності Чарльза Тейлора, президента Ліберії, було покладено в основу збирання доказів та обгрунтування вини вищого політично-військового керівництва російської федерації та особисто владіміра путіна за злочини в Україні.

АПУ та GAN UTF запрошують охочих долучитись до роботи щодо доповнення та оновлення звіту.

Взяти участь у зазначеному проєкті можуть як юристи, так і представники та студенти інших спеціальностей, які володіють базовим рівнем англійської мови для безпосередньої комунікації з командою GAN UTF.

Для участі в роботі експертної групи потрібно:
  • зареєструватися за посиланням;
  • взяти участь у тренінгу з GAN UTF щодо пошуку та опрацювання інформації за методологією GAN UTF. Тренінг відбудеться 20 червня з 18.30 до 20.00 за київським часом. Особи, які не матимуть змоги взяти участь у тренінгу, зможуть переглянути його відеозапис і взяти участь у короткій інформаційній сесії.

Інтенсивність участі у проєкті GAN UTF та кількість витраченого часу визначатимуться кожним учасником самостійно.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтеся за тел.: +38 (096) 742-71-07 (WhatsApp, Telegram), або пишіть на адресу: [email protected].

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA