АРМА пояснило особливості опрацювання звернень правоохоронців щодо розшуку активів — PRAVO.UA АРМА пояснило особливості опрацювання звернень правоохоронців щодо розшуку активів — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АРМА пояснило особливості опрацювання звернень правоохоронців щодо розшуку активів

АРМА пояснило особливості опрацювання звернень правоохоронців щодо розшуку активів

  • 18.08.2021 17:37

Агентство з розшуку та менеджменту активів пояснило особливості опрацювання звернень правоохоронців щодо розшуку активів.

Так, АРМА може приймати звернення в конкретному кримінальному проваджені, які готують:

  • слідчі,
  • детективи,
  • прокурори,
  • органи, що здійснюють досудове розслідування,
  • органи прокуратури в особі їх керівників.

Звернення складається в письмовій формі на бланку відповідного органу досудового розслідування чи органу прокуратури, підписується особисто слідчим, детективом, прокурором, керівником органу досудового розслідування, керівником органу прокуратури, а до нього додається витяг із Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінальної справи, в рамках якої необхідно розшукати активи.

АРМА може відмовити в розшуку активів, якщо вимог до звернення не дотримано або викладені у зверненні відомості є недостовірними.

Виконання звернення здійснюється не пізніше ніж протягом трьох робочих днів із дня його надходження або протягом більш тривалого строку, зазначеного у зверненні, – відлік починається з дати надходження звернення до АРМА.

Після проведення заходів із виявлення та розшуку активів складається відповідь на звернення, де зазначаються встановлені відомості про існування активів, на які може бути накладено арешт, а також про їх актуальне чи останнє відоме місце перебування.

У разі встановлення АРМА за результатами вжиття заходів із виявлення, розшуку активів ознак правопорушень, не вказаних у зверненні, правоохоронним органам надсилається висновок, який є обов’язковим для розгляду ними.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA