АРМА аналізує ринок спеціалізованих міжнародних аукціонів для продажу на торгах яхти Royal Romance — PRAVO.UA АРМА аналізує ринок спеціалізованих міжнародних аукціонів для продажу на торгах яхти Royal Romance — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АРМА аналізує ринок спеціалізованих міжнародних аукціонів для продажу на торгах яхти Royal Romance

АРМА аналізує ринок спеціалізованих міжнародних аукціонів для продажу на торгах яхти Royal Romance

  • 22.12.2022 17:46

З метою ефективного управління арештованою яхтою Royal Romance шляхом її реалізації на торгах АРМА налагоджує взаємодію зі спеціалізованими міжнародними аукціонами, які є світовими лідерами у відповідній сфері. Про це повідомляє пресслужба Агентства.

До АРМА за власною ініціативою та з пропозицією співпраці звернулася низка міжнародних аукціонів і  яхтових брокерів, які спеціалізуються на продажу елітних яхт та є членами відомих брокерських асоціацій, зокрема MYBA та LYBRA.

АРМА проаналізувало всі наявні звернення, а також дослідило ринок на наявність інших авторитетних платформ. Це дало змогу сформувати попередній список майданчиків, які мають найкращий досвід, репутацію і спроможності на ринку.

Зокрема, йдеться про міжнародні аукціони та яхтових брокерів зі США, Монако, Великої Британії, Франції та ОАЕ.

АРМА запропонувало провести онлайн-консультації та обговорити технічні деталі. Станом на сьогодні Агентство отримало відповіді від чотирьох аукціонів, які підтвердили зацікавленість у співпраці, надіслали презентаційні матеріали про свої компанії та висловили бажання провести Zoom-дзвінок.

Перший дзвінок – з президентом компанії, яка займається продажем морських активів на міжнародному рівні та є підрядником Служби федеральних маршалів США (одна з функцій Служби – аукціонний продаж арештованого й конфіскованого майна), надаючи їм послуги «під ключ» – від транспортування морських суден між портами до поточного технічного та іншого обслуговування.

Водночас деякі платформи для ухвалення рішень про співпрацю висловили побажання отримати додаткову інформацію про яхту, зокрема її детальні технічні характеристики, історію обслуговування, реєстраційні документи тощо.

Минулого місяця представники АРМА в межах відрядження до Республіки Хорватія здійснили огляд арештованої яхти орієнтовною вартістю 8 мільярдів гривень, що належить членам сім’ї народного депутата й одного з лідерів забороненої в Україні політичної сили.

АРМА розшукало зазначений актив у межах кримінального провадження та надалі, після накладення арешту, отримало елітне майно для збереження економічної вартості шляхом реалізації на торгах.  

В АРМА наголошують, що управління арештованим майном, яке перебуває в межах іноземної юрисдикції, є унікальною ситуацією та не має аналогів не лише в Україні, але й у міжнародній практиці. Тому для успішної реалізації зазначеного кейсу АРМА працює не лише з міжнародними аукціонами, але й над змінами до національних нормативно-правових актів, які регулюють порядок продажу арештованого майна.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA