600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Асоціація правників України на сторожі верховенства права: 20 років разом!

Асоціація правників України на сторожі верховенства права: 20 років разом!

  • 30.11.2022 17:24

Нам сьогодні 20!

Звісно, ми мріяли про щось грандіозне. Але повномасштабна війна змінила все. Тому ми не святкуємо, але наші плани залишаються грандіозними – перемога і справедливе покарання для всіх воєнних злочинців.

Шлях, який пройшла АПУ за 20 років, надзвичайно бурхливий, сповнений визначними подіями, успіхами і досягненнями. Сьогодні ми всі, українці, творимо нову історію. Але наша відповідальність – на правовому фронті.

Війна – своєрідний тест на витривалість. І ми його проходимо: ми стали більш сильними, стійкими та впевненими в тому, що діємо правильно. Нас чує міжнародна спільнота і підтримує держава.

І тому коли 30 листопада 2002 року Установчий з’їзд прийняв рішення про створення Асоціації правників України, відбулося зародження потужної організації, яка сьогодні є рушійною силою відновлення верховенства права в Україні.

Ми пишаємося тим, що нині АПУ – це: 7000 членів, 27 комітетів, 23 регіональних відділення, понад 550 заходів на рік, десятки законодавчих пропозицій щорічно та безліч ініціатив і проєктів. Незмінними залишаються лише наші цінності: повага до верховенства права, захист прав людини, розвиток юридичної професії та відстоювання професійних прав юристів, а тепер – і протидія агресії проти України на правовому фронті.

Дякуємо кожному члену Асоціації за спільні цінності, плідну роботу, відданість професії та безупинне бажання рухатися вперед! We dream big! And we will win!

 

Розгорнутий матеріал “Юридичної практики” про 20-річчя діяльності АПУ читайте пізніше.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA