АП ВАКС частково змінила вирок ексголові Державіаслужби України — PRAVO.UA АП ВАКС частково змінила вирок ексголові Державіаслужби України — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » АП ВАКС частково змінила вирок ексголові Державіаслужби України

АП ВАКС частково змінила вирок ексголові Державіаслужби України

  • 01.12.2023 17:10

1 грудня 2023 року Апеляційна палата ВАКС розглянула апеляційні скарги сторін захисту та обвинувачення на вирок ВАКС від 20 січня 2023 року, яким колишньому голові Державної авіаційної служби України призначено покарання у виді 3,5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, на строк 3 роки та зі штрафом у розмірі 8,5 тис. грн. Про це повідомляє пресслужба АП ВАКС.

Екскерівника Державіаслужби Дениса Антонюка обвинувачують у зловживанні службовим становищем шляхом надання неправомірної вигоди у виді переваги одній з українських авіакомпаній на противагу іншим на виконання рейсів за повітряними напрямками з України до Ісламської Республіки Іран (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).

За результатами розгляду колегія суддів частково задовольнила апеляційні скарги сторони захисту, виключивши з мотивувальної частини вироку посилання на свідчення одного зі свідків. В іншій частині вирок залишено без змін.

Засудженого взято під варту в залі суду.

Рішення ухвалено з окремою думкою судді Миколи Глотова.

Вказане рішення набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржене до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA