Amnesty International закликала Міжнародний кримінальний суд розслідувати злочини рф проти людяності — PRAVO.UA Amnesty International закликала Міжнародний кримінальний суд розслідувати злочини рф проти людяності — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Amnesty International закликала Міжнародний кримінальний суд розслідувати злочини рф проти людяності

Amnesty International закликала Міжнародний кримінальний суд розслідувати злочини рф проти людяності

  • 10.11.2022 17:10
Рубрика Новини

Amnesty International на своєму сайті оприлюднила доповідь про незаконне вивезення та насильство проти цивільних в Україні під час російської «фільтрації». У міжнародній організації вважають, що примусове вивезення та депортація цивільного населення з окупованих територій України – це злочини проти людяності, які необхідно розслідувати.

Доповідь базується на інтерв’ю з 88 людьми, переважна більшість яких — цивільні з окупованих рф частин України. У звіті зібрано докази того, як російські та контрольовані рф сили не залишали багатьом цивільним в Україні жодного іншого вибору, крім як бути переміщеними до росії чи окупованих нею українських територій. Amnesty International задокументувала факти того, як російські чи контрольовані росією сили безпідставно затримували людей після попередньої процедури «фільтрації» тощо.

В організації зазначають, що багато людей ставали жертвами воєнних злочинів протиправного утримання та тортур чи інших форм жорстокого поводження.

Текст доповіді доступний українською.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA