прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » 7ААС провів конференцію до 20-річчя адміністративної юстиції

7ААС провів конференцію до 20-річчя адміністративної юстиції

  • 11.07.2022 13:13

У Сьомому апеляційному адміністративному суді відбулась конференція, присвячена 20-річчю адміністративної юстиції. Захід пройшов у рамках Днів адмін’юстиції в Україні.

«Ми із вами зустрілись у нелегкий час: перед нами наразі стоять найголовніші загальнодержавні виклики — побороти агресора, відстояти нашу незалежність та територіальну цілісність і відбудувати свою батьківщину. Сьогоднішня зустріч є знаковою для судової влади, адже адміністративна юстиція, яка існує в Україні два десятиліття, свій упевнений шлях розпочала на теренах Вінниччини. Обмін прогресивними думками у правовому полі свідчить про невпинний рух уперед і прагнення до розвитку судової влади в нашій країні», — зауважив очільник 7ААС Віталій Кузьмишин, вітаючи учасників конференції.

Також із вітальним словом виступив Роман Гринюк, ректор Донецького національного університету імені Василя Стуса, який наголосив на тому, що активна позиція 7ААС у процесі розвитку адміністративної юстиції є важливою для становлення цієї галузі права, а зустрічі професійної спільноти дають змогу окреслювати нові вектори спільної роботи.

Фахова дискусія поділялась на дві тематичні сесії:

  • Від впровадження до сталого розвитку: основні тенденції.
  • Адміністративна юстиція України: досягнення та перспективи.

Серед спікерів були судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Валерій Білоус та Андрій Загороднюк.

Також своїми думками поділились Олена Мілієнко, директорка Вінницького навчального центру НШСУ, науковці Анжеліка Краковська, Ольга Турченко, Юрій Гоцуляк, Лілія Амелічева, Євген Турченко — викладачі ДонНУ ім. В. Стуса, Павло Лютіков, викладач Університету митної справи та фінансів, та Ольга Мельничук, викладачка Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA