Зустріч Мінекономіки, IP-офісу з гендиректором ВОІВ: захист прав інтелектуальної власності на рівні міжнародних стандартів - передумова залучення інвестицій та відбудови — PRAVO.UA Зустріч Мінекономіки, IP-офісу з гендиректором ВОІВ: захист прав інтелектуальної власності на рівні міжнародних стандартів - передумова залучення інвестицій та відбудови — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Зустріч Мінекономіки, IP-офісу з гендиректором ВОІВ: захист прав інтелектуальної власності на рівні міжнародних стандартів - передумова залучення інвестицій та відбудови

Зустріч Мінекономіки, IP-офісу з гендиректором ВОІВ: захист прав інтелектуальної власності на рівні міжнародних стандартів – передумова залучення інвестицій та відбудови

  • 21.02.2023 14:53
ФОТО: ukrpatent.org

Відбулась зустріч представників Міністерства економіки України, ІР-офісу з генеральним директором ВОІВ (Всесвітня організація інтелектуальної власності). Про це повідомляють пресслужби уряду та Українського інституту інтелектуальної власності – УІІВ.

Для ефективної боротьби з агресором та подальшої відбудови країни необхідно створити в Україні  національну систему IP, яка ефективно підтримуватиме інновації та креативні індустрії.

На цьому наголосили заступник міністра економіки Олександр Грибан та представники ІР-офісу (ДО “Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій” / УКРНОІВІ) на зустрічі з генеральним директором ВОІВ Дареном Тангом.

“Достатній рівень захисту прав інтелектуальної власності допоможе покращити інвестиційний клімат в Україні. А зважаючи на збитки, яких завдає нашій економіці російська агресія, інвестиції можуть стати основою для відбудови держави. Саме тому ефективна робота IP-офісу, що має формувати сучасне та комфортне середовище для технологічного розвитку держави, є настільки важливою. Ми вдячні ВОІВ за всебічну підтримку української системи ІР та сподіваємося, що подальша співпраця допоможе Україні тримати економічний фронт та функціонувати як розвинена та інноваційна держава”, – зазначив заступник міністра економіки України Олександр Грибан.

Наразі ІР-офіс докладає максимум зусиль у боротьбі з негативними наслідками війни у сфері ІР разом з українською IP-спільнотою та сприятиме економічній стійкості загалом.

“Наш головний пріоритет — високоякісний сервіс, який допоможе Україні бути інноваційною, репутаційно привабливою як для національного бізнесу, так і для країн, які нас підтримують. Ми спробуємо досягти нашої мети шляхом нового рівня співпраці з ВОІВ, гармонізації законодавства, запозичення найкращих практик і процесів, широкої цифровізації, максимального скорочення строків реєстрації ОІВ, розробки інструментів підтримки інноваторів та бізнесу в рамках плану відновлення України, активної просвітницької та промоційної діяльності й підтримки національної безпеки та оборонної сфери”, – зазначила очільниця Офісу Олена Орлюк.

Також Олена Орлюк розповіла про Стратегічний план, який насамперед передбачає співпрацю з ВОІВ, країнами – членами Регіональної групи ВОІВ Центральної Європи та Балтії (CEBS) , європейськими партнерами та США:

“Ми докладемо максимум зусиль задля ефективної реалізації рішення Генеральної асамблеї щодо підтримки України. Також хочемо вийти на якісно новий рівень реалізації наших спільних проєктів – мережі TISC, Академії ІВ, просування IP-медіації тощо. Нам вдалося зберегти весь експертний корпус, тому найважливішим питанням порядку денного буде продовження виконання нами функцій Міжнародного пошукового органу та Органу міжнародної попередньої експертизи (МПО/ОМПЕ). Ми готові працювати над підтвердженням цього статусу та сподіваємося на підтримку й допомогу”.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA