600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Зеленський вніс до парламенту законопроєкт про ліквідацію ОАСК

Зеленський вніс до парламенту законопроєкт про ліквідацію ОАСК

  • 13.04.2021 14:19

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний проєкт Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва». Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Законопроєкт передбачатиме ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва. Текст документа поки не оприлюднено на сайті парламенту.

“Досить сейфів, набитих мільйонами готівки, в пов’язаних із керівництвом суду осіб або очікування чергових записів скандальних розмов із кабінетів суддів, які думають, що переважують усе в нашій країні. Суд, одним рішенням якого може бути поставлено хрест на будь-якому досягненні держави, будь-якій реформі, буде ліквідовано. Сприймайте це як сигнал для будь-якого суду, який зрадив повагу до закону”, – заявив Президент.

Відповідно до частини 2 статті 125 Конституції України суд утворюється, реорганізовується та ліквідовується законом, проєкт якого вносить до Верховної Ради Президент України (після консультацій з Вищою радою правосуддя).

Раніше ми писали, що ВРП не підтримала законопроєкт від Офісу Президента, який передбачав ліквідацію ОАСК та Київського окружного адміністративного суду.

Подати законопроєкт про ліквідацію ОАСК просили громадяни України ще в жовтні 2020 року, підписавши відповідну петицію.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA