Генеральный партнер 2020 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА
Главная » Пресс-релизы » Завершується реєстрація на Форум ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" (24 липня, ГК «Одеса»)

Завершується реєстрація на Форум ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» (24 липня, ГК «Одеса»)

  • 21.07.2020 13:32

Цього року Асоціація адвокатів України об’єднає формат офлайн та онлайн, щоб усі охочі мали змогу прийняти участь в Odessa Criminal Law Forum «Золотий Дюк».

Серед спікерів: голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, заступник голови Вищої ради правосуддя, член Першої дисциплінарної палати; судді Верховного Суду, судді Вищого антикорупційного суду України, представники прокуратури, кіберполіції, Національного антикорупційного бюро, провідні адвокати, науковці.

Дата, час та місце проведення: 24 липня 2020 року, 09:00 — 18:00, Hotel Odessa (м. Одеса, Гагарінське плато, 5) або онлайн.

Серед головних питань заходу:

Судова та правоохоронна системи в умовах нових викликів (Електронні докази, кіберзлочини, дистанційне ознайомлення з матеріалами кримінального провадження в умовах карантину, особливості кваліфікації та захисту медичних злочинів та ін.)

Досудове розслідування: стратити не можна помилувати? (Викривач як учасник кримінального провадження, інформування громадськості про рух проваджень, розмежування підслідності та ін.)

Судове провадження (ЄСІТС, перевірка ухвал слідчих суддів, стратегія захисту в стадії судового розгляду, зловживання процесуальним правами учасниками кримінального провадження, оцінка допустимості результатів негласних слідчих дій та ін.)

До зустрічі наприкінці червня в Одесі. ААУ обіцяє: буде цікаво, фахово та корисно.

Вартість участі:

Offline: 1500 грн
Online: 500 грн

Програма та реєстрація за посиланням:https://bit.ly/34m3TWN

Генеральний партнер: АО Barristers
Експертний партнер: EQUITY
Професійний партнер: GRACERS
Партнери: АО «Лещенко, Дорошенко та Партнери», AS Legal, Amber Law Company, АО «Домінанта», АО «Юскутум», АО «Могильницький та Партнери».

Після заходу на учасників чекає вечірка в ресторані Old Port Odessa  (10 станція Великого Фонтана). Реєстрація на вечірку додаткова: https://bit.ly/2B9FRnI

З приводу участі або оплати звертайтеся за контактами:
forum@uaa.org.ua
380675015610
380674411027
380673275332

 

 

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на «Юридическую практику» в Facebook, Telegram, Linkedin и YouTube.

0 Comments
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Slider

Какой самый быстрый путь утоления кадрового голода в судах?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: