600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Завершено розслідування стосовно експосадовців ДФС у «газовій справі»

Завершено розслідування стосовно експосадовців ДФС у «газовій справі»

  • 13.02.2023 16:02
Рубрика Новини
Джерело: пресслужба НАБУ

10 лютого 2023 року НАБУ і САП завершили розслідування за підозрою колишньої начальниці відділу врегулювання заборгованостей та перенесення термінів сплати платежів департаменту погашення заборгованостей Державної фіскальної служби України у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні. Як повідомляє НАБУ, дії особи кваліфікували за ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Слідством встановлено, що підозрювана була співучасницею злочинів, вчинених ексголовою ДФС та ексдиректором департаменту ДФС. Через ухвалені колишнім головою ДФС за пособництва ексначальника відділу та директора департаменту ДФС економічно необґрунтованих рішень про розстрочення сум платежів із рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин для підконтрольних народному депутатові України підприємств до держбюджету не надійшло рентної плати на загальну суму понад 2 млрд грн, чим спричинено тяжкі наслідки.

У грудні 2022 року особі було повідомлено про підозру. За клопотанням НАБУ та САП суд відсторонив підозрювану від керівної посади у ДФС.

За інформацією НАБУ, загальна кількість викритих учасників «газової справи» сягнула 30 осіб. Троє з них, зокрема народний депутат України, перебувають в розшуку, стосовно 17 осіб обвинувальні акти скеровано до суду для розгляду по суті, стосовно 11 осіб обвинувальний вирок уже набрав законної сили.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA