Завершення судової реформи залежить від міжнародних партнерів — Президент України — PRAVO.UA Завершення судової реформи залежить від міжнародних партнерів — Президент України — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Завершення судової реформи залежить від міжнародних партнерів — Президент України

Завершення судової реформи залежить від міжнародних партнерів — Президент України

  • 26.11.2021 13:24

Президент України запевнив, що від себе влада зробила все можливе і завершення судової реформи залежить від міжнародних партнерів України, які цю реформу підтримують.

Володимир Зеленський заявив, що для завершення судової реформи проголосовані фундаментальні закони — про ВККС та ВРП. Далі відбувається впровадження їх в життя. У цих законах “міжнародники” мають майже виключне право визначати список осіб, від яких треба очистити судову владу.

«Тож, якщо питаєте про завершення реформи, то це питання до наших партнерів. Я створив повну незалежну можливість для проведення реформи судової», — запевнив глава держави.

Він також повідомив, що є й інші закони, які є частиною судової реформи, — про мирових суддів, суд присяжних, онлайн-суд.

Вони дуже важливі і для людей, і для сучасності, і для партнерів.

Але найскладніші закони, що стосуються судової реформи, запевнив Президент, проголосовані в тому форматі, у якому домовлялися і з суспільством, і з суддями, і з міжнародними партнерами.

Судова реформа впроваджувалася за активної підтримки Офісу глави держави та монобільшості в парламенті.

Зокрема, Володимир Зеленський відзначив зусилля заступників керівника Офісу Президента України Олега Татарова та Андрія Смірнова: «Я не знаю, хто з них більше там цим займався» – а також народних депутатів Сергія Іонушаса та Андрія Костіна, які «у щоденному режимі займалися цими законами».

Заради ухвалення законів щодо ВККС та ВРП зупинили вирішення питання щодо ліквідації Окружного адміністративного суду м. Києва.

«Це дуже непросто. Якби був проголосований той закон, була б поламана Верховна Рада. І ми б не змогли ухвалити закони про ВККС та ВРП. Отака шахова дошка», — розповів Володимир Зеленський.

Він розповів, що впроваджувати реформу непросто, доводиться тимчасово поступатися. Процес розрахований на багато кроків. «Те, що від мене залежало, я зробив», — запевнив Президент.

Він також зазначив, що всі закони буде доведено до кінця.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA