Затверджено дорожню карту у сфері банкрутства – Мін’юст — PRAVO.UA Затверджено дорожню карту у сфері банкрутства – Мін’юст — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Затверджено дорожню карту у сфері банкрутства – Мін’юст

Затверджено дорожню карту у сфері банкрутства – Мін’юст

  • 29.09.2023 16:51

Міністерство юстиції України прийняло наказ від 26.09.2023 № 3427/5 «Про затвердження Дорожньої карти щодо діяльності з розбудови потенціалу для підтримки впровадження Кодексу України з процедур банкрутства». Про це повідомляє пресслужба Мін’юсту.

Дорожня карта – документ, підготовлений Міністерством юстиції України, в якому викладена узгоджена позиція ключових стейкхолдерів у сфері банкрутства/неплатоспроможності щодо цілей і ключових завдань діяльності з розбудови ефективних механізмів врегулювання виконання зобов’язань через застосування процедур банкрутства на наступні три роки.

«Дорожня карта спрямована на формування і реалізацію державної політики у сфері банкрутства/неплатоспроможності відповідно до найкращих міжнародних порівняльних практик та принципів Європейського Союзу, посилення торговельно-економічних відносин і подальшої європейської інтеграції України», – пояснили в Мін’юсті.

Документом визначено шість розділів із цілями та завданнями, які мають бути досягнуті та виконані.

Враховуючи динамічний характер сфери банкрутства та відновлення платоспроможності, що обумовлено безперервними змінами в економіці та фінансовій системі, зазначена дорожня карта може бути переглянута, відповідно, в разі змінення потреб чи пріоритетів ключових стейкхолдерів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA