Затримано військовослужбовців за одержання неправомірної вигоди та порубку лісу — PRAVO.UA Затримано військовослужбовців за одержання неправомірної вигоди та порубку лісу — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Затримано військовослужбовців за одержання неправомірної вигоди та порубку лісу

Затримано військовослужбовців за одержання неправомірної вигоди та порубку лісу

  • 13.01.2022 12:59

Вінницькою спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох військовослужбовців прикордонного загону, дислокованого у Вінницькій області.

Установлено, що військовослужбовці ДПСУ, використовуючи службові повноваження, заплющували очі на незаконну порубку лісу в контрольованому ними прикордонному районі. 17.08.2021 вони були затримані правоохоронцями під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 10 600 гривень. За вказану суму прикордонники обіцяли забезпечити непритягнення до будь-якої відповідальності. А також опосередковано сприяли знищенню лісового фонду нашої держави.

12.01.2022 обвинувальний акт щодо обох співучасників злочину скеровано для розгляду по суті до Піщанського районного суду Вінницької області.

Санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Читайте також: Податкова просить суд стягнути з Віталія Шабуніна податковий борг

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA