Засідання Тристоронньої контактної групи. Тиша на лінії дотику в Донецькій і Луганській областях — PRAVO.UA Засідання Тристоронньої контактної групи. Тиша на лінії дотику в Донецькій і Луганській областях — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Засідання Тристоронньої контактної групи. Тиша на лінії дотику в Донецькій і Луганській областях

Засідання Тристоронньої контактної групи. Тиша на лінії дотику в Донецькій і Луганській областях

  • 23.12.2021 11:08

На сайті Офісу Президента опубліковано інформацію, що вчора відбулося засідання Тристоронньої контактної групи. Воно дає змогу засвідчити стриманий оптимізм щодо можливої деескалації ситуації на Донбасі та розблокування мирного процесу. На засіданні було досягнуто спільного розуміння необхідності відновлення дії режиму припинення вогню в межах відповідних заходів, узгоджених 22 липня 2020 року, що засвідчується, зокрема, й представниками ОБСЄ.

«Уперше за довгий час відчувається реальна можливість забезпечити тишу на лінії дотику в Донецькій і Луганській областях, – зазначив виконувач обов’язків першого заступника глави делегації України в ТКГ Андрій Костін. – Українська сторона повністю готова до цього. Важливо, що ми побачили готовність і іншої сторони до цього кроку».

Особливо важливим цей результат є з огляду на прийдешні зимові свята. Для наших громадян традицією є зустрічати Різдво та Новий рік у спокої й разом із найближчими людьми. Безпековий компонент усвідомлюється як визначальний. Здатність гарантувати стовідсоткове виконання відповідних обіцянок та реалізувати заходи з посилення режиму припинення вогню, погоджені 22 липня минулого року, означатиме й можливість пройти шляхом миру також через інші необхідні пункти.

Українська сторона продовжує працювати в усіх доступних форматах для:

  • звільнення утримуваних осіб,
  • відкриття КПВВ,
  • забезпечення реалізації інших домовленостей в інтересах усіх українців по обидва боки лінії дотику.

Нагадаємо, що посли G7 розчаровані – конкурсна комісія не затвердила ім’я нового голови САП.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA