прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Засідання Ради адвокатів України відбудеться 1-2 серпня

Засідання Ради адвокатів України відбудеться 1-2 серпня

  • 28.07.2022 13:18

1-2 серпня в Закарпатській області відбудеться засідання Ради адвокатів України. Про це інформує НААУ.

Проєкт порядку денного включає розгляд матеріалів із реформи адвокатури, підготовлених в робочій  групі «Юстиція» в складі Нацради з відновлення України від наслідків війни. З цим питанням виступить голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

Заступник голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій доповість про реформування іноземних представництв НААУ. Також він представить питання ведення ЄРАУ та стан сплати щорічних внесків.

Окремий блок питань порядку денного буде присвячений діяльності  органів адвокатського самоврядування, зокрема в місті Київ, стосовно якого будуть розглянуті фінансові та операційні аспекти діяльності КДКА, попереднього складу ради адвокатів столиці, в тому числі стан розгляду дисциплінарних проваджень щодо колишніх членів столичних ОАС.

РАУ також планує надати роз’яснення у відповідь на листи з питань:

  • представництва адвокатом інтересів клієнта в суді;
  • дій КДКА у разі оскарження учасником дисциплінарного провадження рішення про порушення дисциплінарної справи до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури;
  • бронювання військовозобов’язаних адвокатів, які провадять адвокатську діяльність, на період мобілізації та у воєнний час.

Крім того, РАУ розгляне звернення голови комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Володимира Клочкова щодо порушення суддями ВАКС професійних прав та гарантій адвокатської діяльності адвоката Гончарова. Голова цього комітету звернувся до РАУ також із пропозицією щодо сприяння у забезпеченні інтернет-зв’язком у роботі судів усіх інстанцій.

До проєкту порядку денного внесено питання щодо поновлення права на адвокатську діяльність ексчлена ВККСУ Павла Луцюка.

Також будуть заслухані результати діяльності робочих груп, зокрема щодо алгоритму дій у разі допиту адвокатів у ролі свідків та створення перешкод у провадження адвокатської діяльності та в умовах змін до Кримінально процесуального кодексу України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA