прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Записи судових засідань не будуть здійснюватися на компакт-диски. Як отримати копію запису судового засідання?

Записи судових засідань не будуть здійснюватися на компакт-диски. Як отримати копію запису судового засідання?

  • 06.06.2022 18:28

Державна судова адміністрація України відмовляється від записування судових засідань на компакт-диски.

Про це повідомляють у ДСА України.

Сьогодні, 6 червня 2022 року, голова ДСА України Олексій Сальников підписав наказ «Про затвердження Інструкції щодо роботи з технічними засобами фіксування судового засідання» та відповідну Інструкцію.

Відповідно, визнано втрату чинності наказом ДСА України від 20 вересня 2012 № 108 «Про затвердження Інструкції про порядок роботи з технічними засобами фіксування судового процесу (судового засідання)».

«Державна судова адміністрація Україна чітко виконує всі норми українського законодавства, які стосуються забезпечення судочинства, тому відмова від записів судового засідання на компакт-диски свідчить про вдосконалення технологічних процесів та оптимізацію видатків державного бюджету, який закладається для органів судової влади», — відзначив Олексій Сальніков.

За його словами, новий функціонал, що використовується підсистемою відеоконференцзв’язку, дасть змогу відмовитися від записування архівних копій на компакт-диски. Також це дасть можливість економити близько 20 мільйонів гривень.

«Технічний запис судового засідання автоматично зберігається в централізованому файловому сховищі, що використовується підсистемою відеоконференцзв’язку. Тому немає сенсу дублювати запис на компакт-диск, якщо він автоматично записується технічними засобами суду», — пояснив очільник ДСА України.

Як отримати копію запису судового засідання?

Відтепер всі засідання будуть фіксуватися із застосуванням засобів підсистеми відеоконференцзв’язку. Навіть у тих випадках, коли всі учасники процесу перебувають безпосередньо в залі судового засідання.

Отримати копію запису можна буде:

безпосередньо в електронному кабінеті користувача Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС)

на оптичному диску у вигляді файлу.

В обох випадках, щоб отримати копію запису, учаснику необхідно сплатити відповідний судовий збір.

У разі сплати судового збору безпосередньо в електронному кабінеті доступ на скачування запису надається автоматично, до автоматизованої системи діловодства суду надсилається інформація про видачу копії технічного запису судового засідання та квитанція про сплату судового збору.

Також читайте: Довіреності для пенсійного фонду чи розпорядження грошами можуть бути посвідченими будь-яким нотаріусом України

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA