Закон України «Про медіа» відповідає директиві ЄС, проте в експертів Ради Європи є зауваження — PRAVO.UA Закон України «Про медіа» відповідає директиві ЄС, проте в експертів Ради Європи є зауваження — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Закон України «Про медіа» відповідає директиві ЄС, проте в експертів Ради Європи є зауваження

Закон України «Про медіа» відповідає директиві ЄС, проте в експертів Ради Європи є зауваження

  • 07.03.2023 16:51

Експерти Ради Європи дійшли висновку, що новий Закон України “Про медіа” значною мірою відповідає директиві ЄС і стандартам РЄ, але висловили при цьому низку рекомендацій для покращення. Про висновок пише “Європейська правда”.

Висновок був підготовлений двома експертами Ради Європи на запит голови парламентського Комітету  з питань гуманітарної та інформаційної політики в рамках проєкту Ради Європи “Гарантування свободи вираження поглядів та свободи медіа в Україні”, спрямованого на підтримку української медіаспільноти у вирішенні поточних потреб, особливо в умовах війни в Україні.

Була перевірена відповідність закону, що набуває чинності 31 березня 2023 року, стандартам Директиви ЄС 2018/1808 про аудіовізуальні медіапослуги (AVMSD) та Ради Європи, а також його узгодженість із попередніми рекомендаціями юридичного висновку від вересня 2022 року щодо законопроєкту від липня 2022 року.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA