Закон щодо регулювання правового режиму на тимчасово окупованій території України підписано Президентом України — PRAVO.UA Закон щодо регулювання правового режиму на тимчасово окупованій території України підписано Президентом України — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Закон щодо регулювання правового режиму на тимчасово окупованій території України підписано Президентом України

Закон щодо регулювання правового режиму на тимчасово окупованій території України підписано Президентом України

  • 09.05.2022 13:57

Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання правового режиму на тимчасово окупованій території України» № 2217-ІХ. Про це інформує парламентський Комітет з питань прав людини.

Закон прийнято Верховною Радою України 21 квітня 2022 року з урахуванням пропозицій Комітету, спрямовано на оперативне реагування на ситуацію в державі, яка зумовлена широкомасштабним вторгненням російської федерації на територію України, а також запровадженням воєнного стану.

Законом визнано таким, що втратив чинність, Закон України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», а окремі його положення перенесено до Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України».

«Відтепер питання правового режиму на тимчасово окупованих територіях України унормовано в один законодавчий акт», — наголошують в Комітеті з питань правової політики.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA