Закон "Про віртуальні активи": криптообмінники та криптобіржі працюватимуть легально — PRAVO.UA Закон "Про віртуальні активи": криптообмінники та криптобіржі працюватимуть легально — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Закон "Про віртуальні активи": криптообмінники та криптобіржі працюватимуть легально

Закон “Про віртуальні активи”: криптообмінники та криптобіржі працюватимуть легально

  • 17.02.2022 14:32

ВРУ прийняла Закон України “Про віртуальні активи” з пропозиціями Президента України (№ 3637). Доповідав голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Руслан Магомедов. Раніше цей закон було ветовано Президентом.

Народні депутати за результатами голосування підтримали усі пропозиції Президента України і 272 голосами прийняли закон в цілому з їх урахуванням.

На своєму Telegram-каналі Михайло Федоров повідомив про прийняття ВРУ Закон України “Про віртуальні активи” та додав:

“Це дасть змогу запустити легальний ринок віртуальних активів в Україні”.

Сьогодні потенціал світової криптоіндустрії визначається мільярдами інвестицій. Ми вже входимо до топ-5 країн-криптолідерів. Проте в Україні криптоактиви досі в тіні. Закон дасть можливість це змінити і детінізувати новий сектор економіки.

“Криптообмінники та криптобіржі зможуть працювати легально, українці — захистити свої активи від можливих зловживань чи шахрайства”, – зазначив міністр.

Також Михайло Федоров акцентував на тому, що вже майже два роки його команда займалась розробкою правового поля в цій галузі. І зараз вони працюють над відповідними змінами до Податкового та Цивільного кодексів України для повноцінного запуску ринку віртуальних активів. 

“Дякую депутатам за підтримку! Новий закон — це також додаткові можливості для розвитку бізнесу в нашій країні. З’явиться економічно сильна та розвинута економіка — це те, чого сьогодні Україна потребує найбільше. Ми маємо всі шанси“, – наголосив Михайло Федоров.

Слід зазначити, що регулювання ринку віртуальних активів віднесли до компетенції Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, а також НБУ.

Нагадаємо, що КГС ВС підтвердив скасування держреєстрації права оренди ділянки біля музею Пирогова.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA