прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Як стати резидентом "Дія.Сіті": подати заяву про перехід на оподаткування "Дія.Сіті"

Як стати резидентом “Дія.Сіті”: подати заяву про перехід на оподаткування “Дія.Сіті”

  • 14.02.2022 13:01
Фото: https://kyivobl.tax.gov.ua/

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що для переходу на оподаткування резидента “Дія.Сіті” як платника податку на особливих умовах або відмови від такого оподаткування юридична особа повинна подати заяву про перехід на оподаткування “Дія.Сіті” до контролювального органу за своєю податковою адресою.

Заява про перехід на оподаткування як резидента “Дія.Сіті”

Заява про перехід на оподаткування як резидента “Дія.Сіті” – платника податку на особливих умовах подається засобами електронного зв’язку в електронній формі (у тому числі до уповноваженого органу під час звернення про набуття статусу резидента “Дія.Сіті” в порядку, встановленому Законом України від 15.07.2021 № 1667-IX «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні»).

Юридичні особи, які подали заяву про перехід на оподаткування як резидента “Дія.Сіті” – платника податку на особливих умовах до уповноваженого органу під час звернення про набуття статусу резидента “Дія.Сіті”. вважаються резидентами “Дія.Сіті” – платниками податку на особливих умовах з першого числа місяця, наступного за кварталом, у якому юридичну особу внесено до реєстру “Дія.Сіті”.

Резидент “Дія.Сіті”, який є платником податку на прибуток підприємств на загальних підставах, може прийняти рішення про перехід на оподаткування як резидента “Дія.Сіті” – платника податку на особливих умовах шляхом подання відповідної заяви до контролювального органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий резидент “Дія.Сіті” вважається платником податку на особливих умовах з першого числа місяця, наступного за кварталом, у якому до контролювального органу подано відповідну заяву. Резидент “Дія.Сіті”, який є платником податку на прибуток підприємств на загальних підставах, може здійснити перехід на оподаткування як резидента “Дія.Сіті” – платника податку на особливих умовах один раз протягом календарного року.

Якщо юридична особа внесена до реєстру “Дія.Сіті”, але заяву про перехід на оподаткування як резидента “Дія.Сіті” – платника податку на особливих умовах не подала, то вона вважається резидентом “Дія.Сіті” – платником податку на загальних підставах.

Відмова

Для відмови від оподаткування як резидента “Дія.Сіті” – платника податку на особливих умовах резидент “Дія.Сіті” не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного року подає до контролювального органу за своєю податковою адресою засобами електронного зв’язку заяву в електронній формі.

Читайте також: Довідки ОК-5 та ОК-7 про трудовий та страховий стаж можна отримати в “Дії”.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA