прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Заарештовано майно компаній рф та рб ще на 360 млн грн

Заарештовано майно компаній рф та рб ще на 360 млн грн

  • 05.07.2022 11:38

Співробітники Бюро економічної безпеки України встановили, що на території України перебуває 315 залізничних контейнерів із мінеральними добривами, які належать російським та білоруським підприємствам. Оцінна вартість контейнерів — понад 10 млн грн. Вартість мінеральних добрив орієнтовно становить 350 млн грн.

З’ясувалося, що контейнери використовувалися без сплати передбачених законодавством податків і зборів, а мінеральні добрива були завезені з порушенням митних правил.

Для збереження зазначеного майна як речових доказів та їх можливої конфіскації згодом рішенням суду накладено арешти на залізничні контейнери та товарно-матеріальні цінності в них. Загальна вартість заарештованого за ініціативи БЕБ майна становить понад 360 млн грн.

Досудове розслідування за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах здійснюється Бюро економічної безпеки за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора України.

Нагадаємо, раніше співробітники БЕБ ініціювали арешти міндобрив на загальну суму майже 700 млн грн. Добрива були виявлені у вагонах, що належали компаніям з республіки білорусь та перебували на території Чернігівської, Черкаської та Київської областей.

Зазначені вагони нині передано до АТ «Укрзалізниця» на відповідальне зберігання з правом комерційного використання. Усі товарно-матеріальні цінності передаються до АРМА.

Загальна кількість вагонів, арештованих за ініціативи БЕБ, становить 17800, а орієнтовна вартість усіх активів, власниками яких є громадяни та компанії з росії та білорусі, — понад 31 млрд грн.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA