За шахрайство затримано народного депутата України VIII скликання — PRAVO.UA За шахрайство затримано народного депутата України VIII скликання — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » За шахрайство затримано народного депутата України VIII скликання

За шахрайство затримано народного депутата України VIII скликання

  • 14.01.2022 15:57

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора викрито та затримано народного депутата України VIII скликання під час одержання шляхом шахрайства 17 тис. доларів США (ч. 3 ст. 190 КК України).

За даними слідства, колишній народний обранець, який наразі є позаштатним радником т.в.о. голови Державної екологічної інспекції України, шляхом обману заволодів коштами директора підприємства. За 17 тис. доларів США він обіцяв начебто сприяти у вирішенні питання про видачу висновку оцінки впливу на довкілля Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Правоохоронці затримали його під час передання другої частини коштів у сумі 15 тис. доларів США.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюється Головним слідчим управлінням ДБР за оперативного супроводу Головного оперативного управління ДБР та департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Читайте також: Звільнення очільника ГУ ДПС у Рівненській області через отримання неправомірної вигоди.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Zabavi 3.09.23
IKAR 10.09.23
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA