600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » З початку 2022 року ВРП розглянула 47 повідомлень про втручання в діяльність суддів щодо здійснення правосуддя

З початку 2022 року ВРП розглянула 47 повідомлень про втручання в діяльність суддів щодо здійснення правосуддя

  • 18.04.2022 16:11

Протягом січня – березня 2022 року до Вищої ради правосуддя (ВРП) надійшло 64 повідомлення про втручання в професійну діяльність суддів щодо здійснення правосуддя та дій, що порушують гарантії незалежності суддів або підривають авторитет правосуддя. З урахуванням повідомлень, які надійшли в попередні періоди, з початку 2022 року Рада розглянула 47 повідомлень, повідомляється на сайті відомства.

За результатами розгляду 15 повідомлень про втручання в діяльність суддів щодо здійснення правосуддя ухвалено 14 рішень про вжиття таких заходів реагування:

  • звернення до прокуратури та органів правопорядку стосовно надання інформації про розкриття та розслідування злочинів;
  • внесення до відповідних органів чи посадових осіб подання про виявлення та притягнення до встановленої відповідальності осіб, якими вчинено дії або допущено бездіяльність, тощо.

Розглянувши 32 повідомлення суддів, Рада ухвалила 8 рішень про затвердження 22 висновків членів ВРП про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя.

За аналогічний період 2021 року до ВРП надійшло 84 повідомлення про втручання у професійну діяльність суддів щодо здійснення правосуддя та дії, що порушують гарантії незалежності суддів або підривають авторитет правосуддя. Розглянуто 95 повідомлень (з урахуванням повідомлень, які надійшли в попередні періоди).

 

Читайте також:

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA