прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » З'їзд суддів може відбутися вже на початку жовтня — Голова ВС Всеволод Князєв

З’їзд суддів може відбутися вже на початку жовтня — Голова ВС Всеволод Князєв

  • 15.09.2022 11:05
Рубрика Новини

Етична рада завершує співбесіди з кандидатами в члени Вищої ради правосуддя від з’їзду суддів України, співбесіди розплановано до кінця наступного тижня, після чого будуть оголошені відповідні рішення, про це повідомив Голова Верховного Суду Всеволод Князєв, виступаючи на Х Міжнародному судово-правовому форумі, якій сьогодні розпочав роботу в онлайн-форматі.

За його словами, можна очікувати, що з’їзд суддів може відбутися вже на початку жовтня. На ньому мають бути обрані 8 членів Вищої ради правосуддя.

Всеволод Князєв нагадав, що з кандидатів, відібраних Етичною радою, вже обрано членів ВРП за квотою Верховної Ради та з’їзду наукових установ, розпочато процедури щодо кандидатів від всеукраїнської конференції прокурорів. Також було оголошено про проведення з’їзду адвокатів, на якому теж буде заповнена квота в ВРП.

На продовження свого виступу Голова Верховного Суду прокоментував ситуацію з формуванням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Як відомо, Конкурсна комісія з добору членів ВККС завершила приймання документів від кандидатів у члени ВККС. Подано понад 300 заяв, тобто конкурс приблизно 19 кандидатів на місце. На думку Всеволода Князєва, провести всі співбесіди можливо до кінця року. А список із 32 кандидатів у члени ВККС може бути поданий на розгляд ВРП в січні-лютому наступного року.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA