600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » З’їзд науковців зробив перерву у роботі через ненадання Етичною радою списку кандидатів

З’їзд науковців зробив перерву у роботі через ненадання Етичною радою списку кандидатів

  • 10.12.2021 15:56
Джерело: https://court.gov.ua

Сьогодні відкрився з’їзд науковців, а саме представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ. До порядку денного з’їзду було включено питання обрання членів Вищої ради правосуддя.

Однак з’їзд науковців був вимушений зробити перерву у своїй роботі. Це пов’язано з тим, що Етична рада не надала ні з’їзду, ні ВРП висновків щодо кандидатів та перелік рекомендованих кандидатів для обрання членами ВРП. Тривалість перерви не визначено, адже коли саме Етична рада надасть документи, не відомо.

Вирішено звернутися до ВРП та Етичної ради з інформацією про те, що з’їзд розпочав роботу і оголосив перерву через вказані обставини. Після отримання від Етичної ради списку рекомендованих кандидатів, роботу з’їзду буде продовжено.

9 грудня 2021 року ВРП повідомила Олександру Петришину про те, що станом на 8 годину 10 грудня 2021 року від Етичної ради не надходили висновки щодо відповідності кожного кандидата на посаду члена ВРП критеріям професійної етики та доброчесності. А також не надходив і список кандидатів, рекомендованих для обрання з’їздом.

Детальніше щодо цього питання за посиланням.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA