прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Визначено фіналістів Юридичної премії 2021 року

Визначено фіналістів Юридичної премії 2021 року

  • 13.05.2021 13:11

12 травня відбулося перше засідання Номінаційної комісії 2021 року, на якому було визначено фіналістів Legal Awards у 52 номінаціях.

Урочиста церемонія нагородження переможців Юридичної премії 2021 року пройде 4 червня ц.р.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УРОЧИСТУ ЦЕРЕМОНІЮ 

 

Фіналісти Юридичної премії 2021 року

 

Юридична фірма року у сфері корпоративного права

  • Aequo
  • AVELLUM
  • Dentons
  • Eterna Law
  • Everlegal
  • MORIS
  • Redcliffe Partners

 

Юридична фірма року у сфері M&A

  • Aequo
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • Everlegal
  • Redcliffe Partners
  • Sayenko Kharenko

 

Юрист року у сфері корпоративного права і M&A

  • Бабич Анна (Aequo)
  • Дейнеко Євгеній (Everlegal)
  • Майстренко Денис (Pavlenko Legal Group)
  • Мартинюк Мар’ян (MORIS)
  • Ніколайчик Олександр (Sayenko Kharenko)
  • Стеценко Микола (AVELLUM)

 

Юрист року з корпоративного управління

  • Бабич Анна (Aequo)
  • Гвоздій Валентин (GOLAW)
  • Думич Тарас (Wolf Theiss)

 

Юридична фірма року у сфері конкурентного права

  • AVELLUM
  • Baker McKenzie
  • Redcliffe Partners
  • Sayenko Kharenko
  • Ілляшев та Партнери

 

Юрист року у сфері конкурентного права

  • Назаренко Максим (Sayenko Kharenko)
  • Ніжнік Марія (Aequo)
  • Сімонова Оксана (BakerMcKenzie)
  • Усова Анастасія (Redcliffe Partners)
  • Фефелов Олександр (Ілляшев та Партнери)

 

Юридична фірма року у сфері інтелектуальної власності

  • Aequo
  • Baker McKenzie
  • IPStyle
  • Mamunya IP
  • Sayenko Kharenko
  • Дубинський і Ошарова
  • Михайлюк, Сороколат і Партнери

 

Юрист року у сфері інтелектуальної власності

  • Коваль Марія (Redcliffe Partners)
  • Мамуня Олександр (Mamunya IP)
  • Молотай Олександр (Юридична група LCF)
  • Огнев’юк Ярослав (Sayenko Kharenko)
  • Ортинська Марія (IPStyle)
  • Падалка Олександр (Ілляшев та Партнери)
  • Полікарпов Антон (Avellum)

 

Юридична фірма року у сфері банківського і фінансового права

  • Aequo
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • Dentons
  • Equity
  • Redcliffe Partners
  • Sayenko Kharenko

 

Юрист року у сфері банківського і фінансового права

  • Бондар Гліб (AVELLUM)
  • Кирпа Юлія (Aequo)
  • Лозенко Ігор (Sayenko Kharenko)
  • Селякова Наталія (Dentons)
  • Ханін Семен (Амбер)

 

Юридична фірма року у сфері оподаткування

  • AVELLUM
  • EUCON
  • EY
  • GOLAW
  • KPMG Law Ukraine
  • Sayenko Kharenko
  • КМ Партнери
  • Соколовський і Партнери

 

Юридична фірма року у сфері міжнародного податкового структурування

  • AVELLUM
  • EUCON
  • STRON
  • Амбер

 

Юрист року з податкового консультування

  • Бец Ніна (Ілляшев та Партнери)
  • Дробязко Катерина (Амбер)
  • Мінін Олександр (КМ Партнери)
  • Мусієнко Світлана (Sayenko Kharenko)
  • Олехова Оксана (KPMG в Україні)

 

Юрист року з податкових спорів

  • Андрусяк Василь (MORIS)
  • Вдовичен Олег (Вдовичен і Партнери)
  • Мусієнко Наталія (KPMG Law Ukraine)
  • Оджиковський Віталій (Sayenko Kharenko)
  • Реун Андрій (Юридична група LCF)
  • Романчук Ярослав (EUCON)
  • Соколовський Владислав (Соколовський і Партнери)
  • Шемяткін Олександр (КМ Партнери)

 

Юридична фірма року в судовій практиці

  • Aequo
  • Everlegal
  • Sayenko Kharenko
  • Алєксєєв, Боярчуков і Партнери
  • Ілляшев та Партнери
  • Юридична група LCF

 

Юридична фірма року з транскордонних судових спорів

  • Eterna Law
  • Hillmont Partners
  • Sayenko Kharenko

 

Юрист року в судовій практиці

  • Боярчуков Сергій (Алєксєєв, Боярчуков і Партнери)
  • Лікарчук Костянтин (AVELLUM)
  • Ковальчук Микола (L.I.Group)
  • Маліневський Олег (Equity)
  • Огренчук Анна (Юридична група LCF)
  • Порайко Андрій (Everlegal)
  • Савчук Андрій (MORIS)
  • Сукманова Олена (Sayenko Kharenko)

 

Юридична фірма року в арбітражній практиці

  • AEQUO
  • AGA Partners
  • AVELLUM
  • EQUITY
  • Sayenko Kharenko
  • Ілляшев та Партнери

 

Юрист року у сфері арбітражу

  • Атаманова Юлія (Юридична група LCF)
  • Друг Олександр (Sayenko Kharenko)
  • Марченко Роман (Ілляшев та Партнери)
  • Мороз Ірина (AGA Partners)
  • Павло Бєлоусов (AEQUO)

 

Юридична фірма року в кримінальній практиці

  • Barristers
  • EQUITY
  • Алєксєєв, Боярчуков і Партнери
  • АРІО
  • Вдовичен і Партнери
  • Шкребець і Партнери
  • Юскутум

 

Юридична фірма року у сфері White Collar Crime

  • AVER LEX
  • Barristers
  • GOLAW
  • Gracers
  • Legal House
  • Sayenko Kharenko
  • VB Partners

 

Адвокат року з кримінальних справ

  • Грушовець Євген (АРІО)
  • Лисенко Сергій (Gracers)
  • Менів Олексій (Шкребець і Партнери)
  • Пошиванюк Тарас (Equity)
  • Рибачковський Констянтин (Алєксєєв, Боярчуков і Партнери)
  • Солодко Євгеній (Sayenko Kharenko)

 

Адвокат року у сфері White Collar Crime & Anticorruption

  • Бугай Денис (VB Partners)
  • Лисак Олександр (Equity)
  • Лисенко Сергій (Gracers)
  • Просянюк Ольга (Averlex)
  • Смирнов Сергій (Sayenko Kharenko)

 

Юридична фірма року у сфері захисту бізнесу

  • Averlex
  • Equity
  • Gracers
  • Mitrax
  • Sayenko Kharenko
  • VB Partners
  • Юскутум

 

Юридична фірма року у сфері банкрутства

  • Equity
  • L.I.Group
  • АРІО
  • Горецький і Партнери
  • Ілляшев та Партнери
  • Юридична група LCF

 

Юрист року у сфері банкрутства

  • Волянська Олена (Юридична група LCF)
  • Горецький Олег (Горецький і Партнери)
  • Загрія Роман (Pravo Garant)
  • Конопля Андрій (Ілляшев та Партнери)
  • Маліневський Олег (Equity)
  • Мегеря Артур (L.I.Group)
  • Тищенко Наталія (НОБІЛІ)

 

Юридична фірма року з роботи з проблемною заборгованістю

  • Dentons
  • Equity
  • Everlegal
  • GOLAW
  • L.I.Group

 

Юрист року з роботи з проблемною заборгованістю

  • Боярчуков Сергій (Алєксєєв, Боярчуков і Партнери)
  • Кобець Ірина (Юридична група LCF)
  • Ковальчук Микола (L.I.Group)

 

Юридична фірма року у сфері енергетики

  • Aequo
  • Dentons
  • Everlegal
  • Redcliffe Partners
  • Sayenko Kharenko

 

Юрист року у сфері енергетики

  • Владислав Соколовський (Соколовський і Партнери)
  • Гріцишина Марина (Sayenko Kharenko)
  • Кацер Юрій (KPMG Law Ukraine)
  • Сисоєв Максим (Dentons)
  • Федорук Дмитро (Redcliffe Partners)

 

Юридична фірма року у сфері сімейного права

  • AGA Partners
  • Legard
  • Mitrax
  • Юскутум

 

Юрист року у сфері супроводу приватних клієнтів

  • Барсук Віктор (Equity)
  • Плющ Аліна (Sayenko Kharenko)
  • Трофимчук Світлана (Lexars)
  • Ханін Семен (Амбер)

 

Юридична фірма року в IT-сфері

  • AEQUO
  • AVELLUM
  • Baker McKenzie
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • ILF
  • Stron

 

Юрист року в IТ-сфері

  • Белякова Ольга (CMS)
  • Бучковський Арсен (ILF)
  • Дерлюк Олег (STRON)
  • Полатайко Микита (Aequo)
  • Шевцов Олег (Alexandrov&Partners)

 

Юридична фірма року у сфері екології та сталого розвитку

  • AHK
  • Everlegal
  • Greco

 

Юридична фірма року у сфері трудового права

  • Ader Haber
  • AVELLUM
  • Baker McKenzie
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • GOLAW
  • Ілляшев та Партнери

 

Юридична фірма року у сфері нерухомості

  • Ader Haber
  • AVELLUM
  • Dynasty
  • JN Legal
  • LES
  • TOTUM
  • Де-Юре

Юридична фірма року у сфері земельного права

  • Ader Haber
  • Alexandrov&Partners
  • EUCON
  • JN Legal

 

Юридична фірма року в агросфері

  • Ader Haber
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • Eterna Law
  • EUCON
  • Everlegal

 

Юридична фірма року у сфері медицини і фармацевтики

  • Baker McKenzie
  • Dentons
  • ILF
  • Ілляшев та Партнери

 

Юридична фірма року у сфері міжнародної торгівлі

  • AGA Partners
  • Sayenko Kharenko
  • Ілляшев та Партнери
  • Сергій Козьяков та Партнери

 

Юридична фірма року у сфері транспорту

  • Dentons
  • Legrant
  • Ілляшев та Партнери
  • Юридичне бюро Сергєєвих

 

Юридична фірма року у сфері інфраструктури

  • AVELLUM
  • Baker McKenzie
  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • Legrant
  • Sayenko Kharenko

 

Юридична фірма року у сфері Government Relations

  • Ader Haber
  • ILF
  • Pavlenko Legal Group
  • Sayenko Kharenko

 

Юридична фірма року у сфері спортивного права

  • L.I.Group
  • LES
  • Moris
  • Lexars

 

Юридична фірма — відкриття року

  • GRECO
  • Jherson Group
  • Legard
  • Mamunya IP
  • Армада
  • Бліц-Партнерс
  • НЕВІ КОНСАЛТИНГ ГРУП

 

Юридична фірма — прорив року

  • Gracers
  • JN Legal
  • LES
  • STRON
  • Горецький і Партнери

 

Регіональна юридична фірма року

  • Legrant
  • Абсолют
  • Де-Юре
  • Жованник і Партнери
  • Шкребець і Партнери
  • Юридичне бюро Сергєєвих

 

Юридична фірма року Pro Bono

  • Aequo
  • Dentons
  • ILF
  • Sayenko Kharenko
  • Ілляшев та Партнери

 

Іноземна юридична фірма року

  • CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang
  • Dentons
  • Wolf Theiss

 

Юридична фірма року

  • Aequo
  • Avellum
  • Equity
  • Sayenko Kharenko
  • Ілляшев та Партнери
  • Юридична група LCF

 

Найкращий партнер юридичної фірми

  • Астапов Андрій (Eterna Law)
  • Ілляшев Михайло (Ілляшев та Партнери)
  • Конлон Грем (CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang)
  • Огренчук Анна (Юридична група LCF)
  • Петренко Юрій (Ader Haber)
  • Саєнко Володимир (Sayenko Kharenko)
  • Сулейманова Амінат (AGA Partners)
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA