Вища рада правосуддя та Тренінговий центр прокурорів України підписали меморандум про співпрацю — PRAVO.UA Вища рада правосуддя та Тренінговий центр прокурорів України підписали меморандум про співпрацю — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Вища рада правосуддя та Тренінговий центр прокурорів України підписали меморандум про співпрацю

Вища рада правосуддя та Тренінговий центр прокурорів України підписали меморандум про співпрацю

  • 09.02.2024 17:09
Фото: https://hcj.gov.ua/

9 лютого 2024 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Вищою радою правосуддя та Тренінговим центром прокурорів України. Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Предметом меморандуму, який підписали голова ВРП Григорій Усик та директорка Тренінгового центру прокурорів України Олеся Отраднова, є співпраця, обмін інформацією та досвідом на основі наукового партнерства у форматі підготовки та реалізації спільних національних, міжнародних, наукових і практичних заходів, проєктів, програм, тренінгів, які сприятимуть ефективній роботі.

Сторони домовилися про надання експертної, консультативної допомоги; реалізацію спільних проєктів із питань професійного навчання; співпрацю під час формування узагальнень практики розгляду Вищою радою правосуддя скарг на рішення у дисциплінарних провадженнях стосовно прокурорів; проведення національних і міжнародних конференцій та інше.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA