Вторгнення росіян в Харківську область: шістьом генералам рф повідомили про підозру — PRAVO.UA Вторгнення росіян в Харківську область: шістьом генералам рф повідомили про підозру — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Вторгнення росіян в Харківську область: шістьом генералам рф повідомили про підозру

Вторгнення росіян в Харківську область: шістьом генералам рф повідомили про підозру

  • 12.12.2022 14:39
КОЛАЖ: gp.gov.ua

Шістьом генералам рф повідомлено про підозру за організацію вторгнення окупаційних військ на Харківщину, про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.

Зазначається, що департамент протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора продовжує роботу із встановлення та притягнення до відповідальності всіх командирів військових підрозділів країни-агресора, які забезпечували ведення агресивної війни проти України.

Прокурори спільно зі співробітниками Національної поліції та СБУ провели огляди місць дислокації пунктів управління та штабів підрозділів окупаційних військ рф після звільнення населених пунктів Харківської області. Виявлено та вилучено документи, що підтверджують вчинення підрозділами збройних сил рф акту агресії стосовно України.

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора встановлено та повідомлено про підозру шістьом генералам збройних сил рф, які організували та забезпечили збройне вторгнення окупаційних військ на територію Харківської області. Вони надавали безпосередні накази на здійснення окупації населених пунктів, наслідком яких є численні жертви серед мирного населення та руйнування населених пунктів.

Їм інкримінують порушення територіальної цілісності України та ведення агресивної війни (ч. 3 ст. 110, ч. 2 ст. 437 КК України).

Серед підозрюваних (прізвища зазначено за інформацією СБУ):

  • Трубієнко Т.М., генерал-майор, заступник командувача Західним військовим округом ЗС рф;
  • Іванаєв А.С., генерал-лейтенант, командувач 20 загальновійськової армії Західного військового округу ЗС рф;
  • П’ятаєв А.Ю., генерал-майор, начальник штабу 20 загальновійськової армії Західного військового округу ЗС рф;
  • Терещенко М.А., генерал-майор, командувач 1 танкової армії Західного військового округу ЗС РФ;
  • Авдєєв О.В., генерал-майор, командир 3 мотострілецької Вісленської Червонопрапорної, орденів Суворова і Кутузова дивізії 20 загальновійськової армії Західного військового округу ЗС рф;
  • Слєпцов В.В., генерал-майор, командир 144 гвардійської мотострілецької Єльнінської Червонопрапорної ордена Суворова дивізії 20 загальновійськової армії Західного військового округу ЗС рф.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснюється Головним слідчим управлінням СБ України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA