прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Встановлено пільгову ставку та спрощений порядок розмитнення автомобілів, ввезених в Україну

Встановлено пільгову ставку та спрощений порядок розмитнення автомобілів, ввезених в Україну

  • 16.04.2021 10:17

Парламент прийняв закони, які встановлюють особливий порядок справляння податків і зборів, інших обов’язкових платежів, об’єктом оподаткування якими є транспортні засоби, а також спрощення митного оформлення автомобілів (законопроєкти  № 4643-д і № 4644-д ).

Так, у Податковому кодексі встановлять, що тимчасово, протягом 180 днів з дня набрання чинності цим законом, базою оподаткування податком операцій із ввезення на митну територію України автомобілів особистого користування, що були у використанні та з року випуску яких минуло більше п’яти років, які станом на 31 грудня 2020 року перебували у митному режимі тимчасового ввезення або транзиту, є сума акцизного податку.

Сума акцизного податку визначається платником податків, на якого поширюється дія цього пункту, за ставкою, визначеною за формулою:

  • Ставка базова + ставки податку в євро за 1 одиницю транспортного засобу, які визначаються відповідно до обсягу двигуна, типу двигуна.

Ставка базова – ставка податку в євро за 1 одиницю транспортного засобу, яка визначається з огляду на кількість років, що минули з року виготовлення транспортного засобу до року визначення ставки податку.

Пільговий строк для учасників бойових дій становить 270 днів.

Митне оформлення таких транспортних засобів здійснюється у кількості щонайбільше одна одиниця на кожну товарну позицію за умови сплати належних митних платежів.

Протягом 180 днів з дня набрання чинності законом звільняються від оподаткування ввізним митом транспортні засоби особистого користування (у кількості щонайбільше однієї одиниці на кожну товарну позицію), які станом на 31 грудня 2020 року перебували у митному режимі тимчасового ввезення або транзиту.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA