Slider

Генеральный партнер 2019 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА

ВС: тимчасова адміністрація ПАТ «УКРІНБАНК» незаконна

  • 12.08.2019 21:23
Експертний партнер

Команда EQUITY успішно захистила інтереси ПАТ «Укрінком» (попередня назва ПАТ «Укрінбанк») в Касаційному адміністративному суді у ключовому спорі з Національним банком України та Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

9 серпня Касаційний адміністративний суд відмовив у задоволенні касаційних скарг Національного банку України та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у справі №826/14033/17 та залишив в силі рішення судів першої та апеляційної інстанції, якими позов ПАТ «Укрінком» було задоволеновизнано протиправними та скасовано постанови правління НБУ від 24 грудня 2015 року №934 «Про віднесення ПАТ «УКРІНБАНК» до категорії неплатоспроможних» та рішення виконавчої дирекції ФГВФО від 24 грудня 2015 року № 239 «Про запровадження тимчасової адміністрації у ПАТ «Укрінбанк» та делегування повноважень тимчасового адміністратора банку».

Юристи EQUITY довели, що винесення відповідних постанов про визнання неплатоспроможним та введення тимчасової адміністрації до завершення 180-денного строку, наданого для відновлення платоспроможності банку, не може бути здійснене свавільно.
У судовому засіданні команда EQUITY довела, що ПАТ «Укрінбанк» виконувало всі необхідні дії та вживало дієвих заходів направлених на відновлення платоспроможності банківської установи, не допускаючи настання підстав для віднесення установи до категорії неплатоспроможних.

Також Верховний Суд повністю відхилив аргументи НБУ та ФГВФО, що ПАТ «Укрінком» не є правонаступником ПАТ «Укрінбанк», підтримавши позицію EQUITY що це та сама юридична особа з такими самими правами, в тому числі і на звернення до суду.

Над проектом захисту інтересів ПАТ «Укрінком» та його акціонерів комплексно працює команда EQUITY у складі старшого партнера Віктора Барсука, партнера Олега Маліневського, старших юристів, адвокатів Дмитра Тиліпського та Олексія Степаненка.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.

Как вы относитесь к сокращению количества судей Верховного Суда?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: