прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВС здобув статус спостерігача в Мережі голів верховних судів ЄС

ВС здобув статус спостерігача в Мережі голів верховних судів ЄС

  • 14.10.2022 18:17
Фото прес-служби Верховного Суду

Генеральна асамблея Мережі голів верховних судів Європейського Союзу в м. Брно 14 жовтня 2022 року ухвалила рішення про надання Верховному Суду статусу спостерігача в Мережі голів верховних судів Європейського Союзу.

Про це повідомляє пресслужба ВС.

«Для Верховного Суду це визначна подія у контексті здобуття Україною статусу кандидата в члени ЄС. Активна комунікація Верховного Суду в Мережі сприятиме тіснішій співпраці з верховними судами ЄС та наближенню судочинства України до найкращих європейських і світових стандартів. Це необхідно як для здійснення євроінтеграційної політики України, так і для зміцнення судової влади», — наголосив Голова Верховного Суду Всеволод Князєв під час виступу на Генеральній асамблеї.

Також очільник ВС зазначив, що міжнародна спільнота має виступити єдиним фронтом проти ворога, який не зупиняється ні перед чим, нехтує Женевськими конвенціями, Статутом ООН, міжнародним правом.

Генеральна асамблея була скликана для обговорення запиту України про членство та з нагоди проведення колоквіуму Мережі голів верховних судів Європейського Союзу 13–15 жовтня 2022 року.

Колоквіум, зокрема, спрямований на висвітлення двох основних тем: «Судова етика, дисциплінарне провадження та відповідальність суддів» і «Як верховні суди можуть сприяти підвищенню рівня довіри суспільства до судової системи?».

Також читайте: Генеральний прокурор України разом із колегами з ЄС обговорили спільні зусилля щодо притягнення рф до відповідальності

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA