прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВРУ прийняла за основу зміни до закону задля розширення спектру послуг у закладах освіти

ВРУ прийняла за основу зміни до закону задля розширення спектру послуг у закладах освіти

  • 01.02.2022 14:48

Сьогодні, 1 лютого 2022 року, Верховна Рада прийняла за основу закон України щодо внесення змін до ЗУ «Про повну загальну середню освіту». Зміни регламентують розширення спектру послуг, зокрема оздоровчих, у закладах освіти, а саме загальної середньої освіти. Прийняття закону розширить можливості санаторних шкіл для майбутньої трансформації.

«Розширення спектру послуг – ще один крок до створення інклюзивного та безбар’єрного освітнього середовища, який дасть змогу дітям з особливими освітніми потребами отримувати оздоровчі та профілактичні послуги одночасно з освітніми», – зазначив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Документом передбачено включення «оздоровчо-профілактичних підрозділів» до структурних підрозділів у складі ЗЗСО та затвердження Кабінетом Міністрів порядку надання послуг такими підрозділами. Передбачається також відтермінування зміни типу закладів для санаторних шкіл до 1 липня 2024 року.

Згідно із Законом України «Про повну загальну середню освіту», структурний підрозділ діятиме відповідно до установчих документів ЗЗСО та на підставі положення про нього, затвердженого керівником закладу.

Нагадаємо, 20 тисяч українських шкіл отримали книгу про рівність і різноманіття «Світ без меж».

Читайте також: Ратифіковано рамкову угоду, яка допоможе залучати кредити для Військово-морських сил Збройних сил України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA