600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВРП звернулася до Офісу Генпрокурора за фактами незаконного проникнення до приміщення Іванівського районного суду Херсонської області

ВРП звернулася до Офісу Генпрокурора за фактами незаконного проникнення до приміщення Іванівського районного суду Херсонської області

  • 22.02.2023 17:15

У межах можливих передбачених законодавством заходів реагування для забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя Вища рада правосуддя звернулася до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину в кримінальному провадженні за фактами, викладеними у повідомленні виконувача обов’язків голови Іванівського районного суду Херсонської області Ростислава Ференца.

Ростислав Ференц повідомив, що 6 січня 2023 року до суду незаконно проникли окупанти держави-агресора. Військовослужбовці рф пошкодили вхідні двері, проникли до приміщення та викрали оргтехніку, комп’ютери та інше майно, яке залишилося у приміщенні суду.

Як поінформувала Херсонська обласна прокуратура, на підставі заяви судді Р. Ференца до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне провадження за частиною 1 статті 438 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування наразі здійснюють правоохоронні органи, що уповноважені безпосереднього реагувати на протиправні дії, які вчиняються щодо суддів, та злочини щодо правосуддя.

 

Поділитися
Теги врп

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA